Close Menu
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
Facebook X (Twitter) Instagram
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
  • GRANICE
  • KAMERE
  • VAKTIJA
  • OSMRTNICE
  • VRIJEME
  • RADIO
Mostarski.infoMostarski.info
Home » KAKO POSLUJE GRAD LIVNO: Milijuni za korištenje hidroakumulacijskih objekata nisu evidentirani, a javne nabavke traljave
Livno

KAKO POSLUJE GRAD LIVNO: Milijuni za korištenje hidroakumulacijskih objekata nisu evidentirani, a javne nabavke traljave

06/08/20241 Min Read
Share
Facebook Twitter Reddit Pinterest Email Bluesky LinkedIn Tumblr VKontakte Telegram WhatsApp Threads Copy Link

U financijskoj reviziji grada Livna, Ured za reviziju institucija Federacije Bosne i Hercegovine otkrio je niz nepravilnosti koje su rezultirale davanjem mišljenja s rezervom, a osnova za negativno mišljenje je ozbiljna.

Najmanje 2,5 milijuna maraka potraživanja za korištenje hidroakumulacijskih objekata nisu knjigovodstveno evidentirana. Također, sumnjiva potraživanja iz prethodnih razdoblja nisu procijenjena na naplativost, dovodeći do netočnog iskazivanja potraživanja.

Revizori su također primijetili nesklad između prihoda i rashoda tekućeg održavanja, što je rezultiralo umanjenjem izdataka za komunalne usluge u proračunu. Također, sredstva za financiranje proračunskih korisnika nisu točno iskazana.

Druga važna točka revizorskog izvješća je nedostatak uspostavljenog trezorskog načina poslovanja, kao i nedostatak potpune dokumentacije o vlasništvu ili posjedu nekih objekata Gradskog Livna.

U zaključku, Grad Livno suočava se s brojnim izazovima zarad poboljšanja finansijske transparentnosti i odgovornosti.

Izvor: ( relax-portal.info / Mostarski.info )

Preporučeni članci

  • Zima se vraća na velika vrata: Izvucite bunde iz ormara, stiže snijeg
  • Održana komemoracija za Ivana Šukera
  • Visoravan Kruzi postat će zaštićeno područje
  • Transformirajte Vaše dvorište uz ‘Hortikulturu Pecić’ Tomislavgrad

Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Email Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Možda Vas zanima

Plaće u MUP-u HBŽ-a rastu oko 7 posto

04/09/2026

Hoće li tehnologija spriječiti krađe na izborima?

04/09/2026

HBŽ ulaže više od 600.000 KM u sigurnost, 335.000 KM za projekt u Livnu

03/09/2026

Nije se zaustavio na ‘Stop’ u Livnu, sada mu prijeti do pet godina zatvora

03/09/2026
Najnovije

Mladi neumljanin Kristijan Glavinić pozvan u reprezentaciju BiH U-18

04/09/2026

„Život koji je stvorio Bog treba braniti životom“: U Tomislavgradu predstavljena prva pro-life slikovnica u BiH

04/09/2026

Plaće u MUP-u HBŽ-a rastu oko 7 posto

04/09/2026

Mostarski info portal vezan za grad Mostar s redovnim informacijama i vijestima za sve građane. Kroz razne kategorije portala čitajte sve što vas zanima iz Mostara i Hercegovine

Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube
Najnovije objave

Mladi neumljanin Kristijan Glavinić pozvan u reprezentaciju BiH U-18

„Život koji je stvorio Bog treba braniti životom“: U Tomislavgradu predstavljena prva pro-life slikovnica u BiH

Plaće u MUP-u HBŽ-a rastu oko 7 posto

Preporuke
  • Live kamere BiH
  • Hak kamere
  • Osmrtnice Mostar
  • Radio stanice uživo
  • Mostar vrijeme
  • Općine i gradovi
  • Rezultati uživo
Web dizajn i SEO optimizacija by SiaDizajn.ba
  • O nama
  • Saradnja
  • Impressum
  • Kontakt i Saradnja
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Blokator oglasa omogućen!
Blokator oglasa omogućen!
Naša web stranica funkcionira zahvaljujući prikazivanje online oglasa našim posjetiteljima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete isključiti blokator oglasa.