KAKAV PREOKRET: Zmajevi na prepunom Bilinom polju nadigrali Finsku (FOTO)

U okviru Lige nacija, Zmajevi su na prepunom stadionu Bilino polje dočekali selekciju Finske. Gledaoci, koji su bili 12. igrač Zmajevima su mogli uživati u sjajnoj utakmicu gdje su bila dva preokreta.

Na samom startu utakmice glavni arbitar nakon prekršaja svira na bijelu tačku, a Pjanić je siguran za 1:0. Igrao se 13. minut kada Pukki poravnava na 1:1. Samo 10 minuta poslije, selekcija Finske spušta Zmajeve na noge te preko Kallmana pogađa za prvi preokret od
1-2.

Igrao se 29. minut kada Džeko izlazi 1 na 1 te matira golmana gostiju za poravnanje i daje ponovo nadu za pobjedu navijačima.

U drugom poluvremenu Zmajevi ulaze otvoreno u ovu utakmicu te u 58. minuti dolazimo do preokreta za 3-2, a strijelac je ponovo bio Džeko.

Do kraja utakmice smo mogli vidjeti još dosta prilika sa obje strane terena. Prvo Pukki izlazi na Šehića sam, ali loptu šalje pored stative. U 70. minutu Džeko također izlazi 1 na 1, ali siguran je golan Finske te rezultat ostaje 3-2.

Zmajevi se još uvijek nalaze na prvoj poziciji sa 7 osvojenih bodova te smo jedina selekcija koja u ovoj grupi nema poraza.