Close Menu
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
Facebook X (Twitter) Instagram
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
  • GRANICE
  • KAMERE
  • VAKTIJA
  • OSMRTNICE
  • VRIJEME
  • RADIO
Mostarski.infoMostarski.info
Home » JAVNI  OGLAS O PRODAJI NEIZGRAĐENOG  OSTALOG GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA U VLASNIŠTVU I POSJEDU OPĆINE TOMISLAVGRAD PUTEM JAVNOG NADMETANJA – LICITACIJE                 
Tomislavgrad

JAVNI  OGLAS O PRODAJI NEIZGRAĐENOG  OSTALOG GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA U VLASNIŠTVU I POSJEDU OPĆINE TOMISLAVGRAD PUTEM JAVNOG NADMETANJA – LICITACIJE                 

16/02/20262 Mins Read
Share
Facebook Twitter Reddit Pinterest Email Bluesky LinkedIn Tumblr VKontakte Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Predmet Javnog oglasa je prodaja neizgrađenog ostalog građevinskog zemljišta, u vlasništvu i posjedu Općine Tomislavgrad putem javnog nadmetanja – licitacije, u svrhu  izgradnje stambenih, stambenih objekata za povremeno stanovanje- vikendica i gospodarskih objekata u K.O. Šuica, K.O. Rošnjače, K.O. Miljacka, K.O. Grabovica i K.O. Selište.

Pravo sudjelovanja u postupku javnog nadmetanja ima svaki sudionik nadmetanja – licitacije koji uplati jamstveni iznos za kupnju građevinskog zemljišta, a koji se utvrđuje u iznosu od 10% od početne prodajne cijene građevinske parcele za koju se prijavljuje, navedene u točci 1. ovog javnog oglasa, s tim da jamstveni iznos ne može biti manji od 1.000,00 KM, niti viši od 50.000,00 KM.

Jamstveni iznos za kupnju zemljišta se uplaćuje na transakcijski račun Općine Tomislavgrad broj: 3380002210604367 kod UniCredit banke, vrsta prihoda:722431, budžetska organizacija: 1101111, šifra Općine 028, sredstva za zemljište i zemljišnu rentu, s obveznom naznakom katastarskog broja parcele za koju se podnosi prijava.

Rok za podnošenje prijava je 15 dana od dana objavljivanja javnog oglasa u Dnevnom listu, na oglasnoj ploči Općine Tomislavgrad, Radio postaji Tomislavgrad i na www. tomislavgrad.gov.ba.

Prijave sa naprijed navedenom dokumentacijom slati u zatvorenim omotnicama, preporučeno poštom, na adresu: Općina Tomislavgrad, Mijata Tomića 120, 80240 Tomislavgrad, 

Povjerenstvo za provođenje javnog nadmetanja, s naznakom “Prijava na Javni oglas o prodaji neizgrađenog ostalog građevinskog zemljišta, u vlasništvu i posjedu Općine Tomislavgrad putem javnog nadmetanja – licitacije“ – „NE OTVARATI“ ili se predaje u prijemnom uredu Općine Tomislavgrad (Centar za pružanje usluga građanima), najkasnije do 04.03.2026. godine do 12:00 sati.

Postupak i odabir najpovoljnijih ponuda izvršit će Povjerenstvo za provođenje javnog nadmetanja Općine Tomislavgrad prema slijedećem rasporedu:

– za nekretnine u javnom oglasu pod oznakom a) dana 05.03.2026. godine,  (četvrtak), s početkom u 9:00 sati u vijećnici Općine Tomislavgrad;- za nekretnine u javnom oglasu pod oznakom b) dana 06.03.2026. godine, (petak), s početkom u 9:00 sati u vijećnici Općine Tomislavgrad.

Sve informacije u svezi s Javnim oglasom mogu se dobiti u Službi za geodetske poslove, imovinsko – pravne poslove i katastar nekretnina Općine Tomislavgrad u uredu broj 15, 16 i 17 i to svakim radnim danom od 9,00 do 13,00 sati, ili na broj telefona: 034/356-415, 034/356-417 i 034/356-425.

Javni oglas prodaja veljacaPreuzmi
Svinjaca 1 prodaja veljaca 2026Preuzmi
grabovica carska lokva prodaja veljaca 2026Preuzmi

Objava JAVNI  OGLAS O PRODAJI NEIZGRAĐENOG  OSTALOG GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA U VLASNIŠTVU I POSJEDU OPĆINE TOMISLAVGRAD PUTEM JAVNOG NADMETANJA – LICITACIJE                  pojavila se prvi puta na Općina Tomislavgrad.

tomislavgrad.gov.ba

Preporučeni članci

  • Uživajte u umjereno vedrom i sparnom jutru iz Tomislavgrada!
  • Skoro 100 tisuća KM za najbolje studentice i studente u FBiH
  • Preporuke poslodavcima u Federaciji: Poslove na otvorenom prekinuti od 12 do 16 sati
  • Tomislavgrad domaćin središnje manifestacije u okviru Dječjeg tjedna

Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Email Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Možda Vas zanima

„Život koji je stvorio Bog treba braniti životom“: U Tomislavgradu predstavljena prva pro-life slikovnica u BiH

04/09/2026

Pusta sela, a ulice preuzeli radnici iz Nepala: Veliki preokret na granici s BiH

04/09/2026

Ministar Tadić uputio čestitku učenicima, roditeljima i prosvjetnim djelatnicima povodom početka nove školske godine

04/09/2026

Zbog bruceloze Kupres razmatra privremenu zabranu ispaše

04/09/2026
Najnovije

Mladi neumljanin Kristijan Glavinić pozvan u reprezentaciju BiH U-18

04/09/2026

„Život koji je stvorio Bog treba braniti životom“: U Tomislavgradu predstavljena prva pro-life slikovnica u BiH

04/09/2026

Plaće u MUP-u HBŽ-a rastu oko 7 posto

04/09/2026

Mostarski info portal vezan za grad Mostar s redovnim informacijama i vijestima za sve građane. Kroz razne kategorije portala čitajte sve što vas zanima iz Mostara i Hercegovine

Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube
Najnovije objave

Mladi neumljanin Kristijan Glavinić pozvan u reprezentaciju BiH U-18

„Život koji je stvorio Bog treba braniti životom“: U Tomislavgradu predstavljena prva pro-life slikovnica u BiH

Plaće u MUP-u HBŽ-a rastu oko 7 posto

Preporuke
  • Live kamere BiH
  • Hak kamere
  • Osmrtnice Mostar
  • Radio stanice uživo
  • Mostar vrijeme
  • Općine i gradovi
  • Rezultati uživo
Web dizajn i SEO optimizacija by SiaDizajn.ba
  • O nama
  • Saradnja
  • Impressum
  • Kontakt i Saradnja
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Blokator oglasa omogućen!
Blokator oglasa omogućen!
Naša web stranica funkcionira zahvaljujući prikazivanje online oglasa našim posjetiteljima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete isključiti blokator oglasa.