Close Menu
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
Facebook X (Twitter) Instagram
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
  • GRANICE
  • KAMERE
  • VAKTIJA
  • OSMRTNICE
  • VRIJEME
  • RADIO
Mostarski.infoMostarski.info
Home » Javni oglas o prodaji neizgrađenog gradskog i ostalog građevinskog zemljišta u vlasništvu i posjedu Općine Tomislavgrad putem licitacije
Tomislavgrad

Javni oglas o prodaji neizgrađenog gradskog i ostalog građevinskog zemljišta u vlasništvu i posjedu Općine Tomislavgrad putem licitacije

07/10/20253 Mins Read
Share
Facebook Twitter Reddit Pinterest Email Bluesky LinkedIn Tumblr VKontakte Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Općina Tomislavgrad je objavila Javni oglas čiji predmet je prodaja neizgrađenog gradskog i ostalog građevinskog zemljišta, u vlasništvu i posjedu Općine Tomislavgrad putem javnog nadmetanja – licitacije u svrhu  izgradnje stambenih i gospodarskih objekata u K.O. Tomislavgrad, K.O. Eminovo Selo, K.O. Grabovica, K.O. Korita, K.O. Prisoje, K.O. Mrkodol, K.O. Lipa, K.O. Kongora, K.O. Borčani, K.O. Miljacka, K.O. Crvenice, K.O. Seonica, K.O. Mokronoge, K.O. Galečić, K.O. Šujica, K.O. Krnjin i K.O. Kovači.

Pravo sudjelovanja u postupku javnog nadmetanja – licitacije imaju fizičke i pravne osobe koje po važećim propisima mogu steći pravo vlasništva na parcelama koje su predmet prodaje.

Kriterij za izbor najpovoljnijeg ponuđača je visina ponuđene cijene u postupku javnog nadmetanja, priopćeno je iz Općine Tomislavgrad.

Prodaja ostalog neizgrađenog građevinskog zemljišta provest će se u skladu sa odredbama članaka 5., 7., 8.-24., Pravilnika o postupku javnog natječaja za raspolaganje nekretninama u vlasništvu Federacije BiH, županija, općina i gradova (“Službene novine Federacije BiH“, broj:17/14), članka 21. Odluke o građevnom zemljištu („Službeni glasnik Općine Tomislavgrad”, broj:1/19,1/22 i 4/22, 5/23) i Odluka o načinu i uvjetima prodaje neizgrađenog ostalog građevinskog zemljišta putem javnog nadmetanja – licitacije („Službeni glasnici Općine Tomislavgrad”, broj: 6/24, i 4/25, 5/25 i 6/25).

Rok za podnošenje prijava je 15 dana od dana objavljivanja javnog oglasa u Dnevnom listu, na oglasnoj ploči Općine Tomislavgrad, Radio postaji Tomislavgrad i službenoj stranici Općine Tomislavgrad (https://tomislavgrad.gov.ba/).

Prijave sa naprijed navedenom dokumentacijom slati u zatvorenim omotnicama, preporučeno poštom, na adresu: Općina Tomislavgrad, Mijata Tomića 120, 80240 Tomislavgrad, Povjerenstvo za provođenje javnog nadmetanja, s naznakom “Prijava na Javni oglas o prodaji neizgrađenog gradskog i ostalog građevinskog zemljišta, u vlasništvu i posjedu Općine Tomislavgrad putem javnog nadmetanja – licitacije“ – „NE OTVARATI“ ili se predaje u prijemnom uredu Općine Tomislavgrad (Centar za pružanje usluga građanima), najkasnije do 24.10.2025. godine do 14:30 sati.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće biti razmatrane.

Postupak i odabir najpovoljnijih ponuda izvršit će Povjerenstvo za provođenje javnog nadmetanja Općine Tomislavgrad dana 29. listopada 2025. godine (srijeda), s početkom u 10:00 sati u vijećnici Općine Tomislavgrad.

Sve informacije u svezi s Javnim oglasom mogu se dobiti u Službi za geodetske poslove, imovinsko – pravne poslove i katastar nekretnina Općine Tomislavgrad u uredu broj 15 i 16 i to svakim radnim danom od 8,00 do 14,30 sati, ili na broj telefona: 034/356-417 i 034/356-425.

Javni oglas se nalazi u privitku:

Download (PDF, Unknown)

 

Objava Javni oglas o prodaji neizgrađenog gradskog i ostalog građevinskog zemljišta u vlasništvu i posjedu Općine Tomislavgrad putem licitacije pojavila se prvi puta na Tomislav City.

tomislavcity.com

Preporučeni članci

  • Dirljivi pozdravni govor kupreškog župnika na obilježavanju 31. obljetnice oslobođenja Kupresa
  • DOBRO vam umjereno vedro i pohladno jutro iz Tomislavgrada
  • Prikupljena novčana pomoć za oslobađanje kapetana Bekavca – Nepravda mora prestati!
  • Dean Kotiga dolazi u Tomislavgrad! Kvizika organizira humanitarni kviz

Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Email Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Možda Vas zanima

„Život koji je stvorio Bog treba braniti životom“: U Tomislavgradu predstavljena prva pro-life slikovnica u BiH

04/09/2026

Pusta sela, a ulice preuzeli radnici iz Nepala: Veliki preokret na granici s BiH

04/09/2026

Ministar Tadić uputio čestitku učenicima, roditeljima i prosvjetnim djelatnicima povodom početka nove školske godine

04/09/2026

Zbog bruceloze Kupres razmatra privremenu zabranu ispaše

04/09/2026
Najnovije

Mladi neumljanin Kristijan Glavinić pozvan u reprezentaciju BiH U-18

04/09/2026

„Život koji je stvorio Bog treba braniti životom“: U Tomislavgradu predstavljena prva pro-life slikovnica u BiH

04/09/2026

Plaće u MUP-u HBŽ-a rastu oko 7 posto

04/09/2026

Mostarski info portal vezan za grad Mostar s redovnim informacijama i vijestima za sve građane. Kroz razne kategorije portala čitajte sve što vas zanima iz Mostara i Hercegovine

Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube
Najnovije objave

Mladi neumljanin Kristijan Glavinić pozvan u reprezentaciju BiH U-18

„Život koji je stvorio Bog treba braniti životom“: U Tomislavgradu predstavljena prva pro-life slikovnica u BiH

Plaće u MUP-u HBŽ-a rastu oko 7 posto

Preporuke
  • Live kamere BiH
  • Hak kamere
  • Osmrtnice Mostar
  • Radio stanice uživo
  • Mostar vrijeme
  • Općine i gradovi
  • Rezultati uživo
Web dizajn i SEO optimizacija by SiaDizajn.ba
  • O nama
  • Saradnja
  • Impressum
  • Kontakt i Saradnja
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Blokator oglasa omogućen!
Blokator oglasa omogućen!
Naša web stranica funkcionira zahvaljujući prikazivanje online oglasa našim posjetiteljima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete isključiti blokator oglasa.