Izviđač II u drugom poluvremenu “razbio” Slogu GV/U

Rukometaši Izviđač Central osiguranja 2 u sklopu 2. kola 1. lige F BiH, skupina JUG u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom u subotu su pobijedili prošlosezonsku premijerligašku momčadi MRK Sloga iz Gornjeg Vakufa / Uskoplja rezultatom 32:23, a na poluvremenu je bilo 12:11.
Iako su naši mladi rukometaši imali stalnu rezultatsku prednost u prvom poluvremenu utakmica je rezultatski bila dosta neizvjesna za razliku od nastavka utakmice.
U drugom poluvremenu izabranici Ivana Džolića su dominirali te došli do uvjerljive pobjede.

Mlade „Skaute“ do pobjede su predvodili Patrik Pavičić sa devet, Matej Šimić i Petar Grbavac sa šest te Jure Bubalo s tri postignuta gola.
Branko Bokšić s pet te Nikola Nevistić i Ejub Hadžić sa po četiri postignuta gola bili su najefikasniji u momčadi Sloge.

U sljedećem 3.kolu koje je na rasporedu ovog vikenda momčad Izviđač CO 2 gostuje kod momčadi RK Rvacka u Livnu.

Federalna liga BiH – skupina Jug, sezona 2022/2023. – 2. kolo.
Ljubuški, 01.10.2022. u 18:00 sati.

RK Izviđač Central osiguranje II – RK Sloga GV/U 32:23 (12:11)

Ljubuški, Gradska športska dvorana, gledatelja 100.
Suci: Sanel Krhan i Aziz Tule (Mostar).
Nadzornik: Goran Bencun (Međugorje).

RK Izviđač CO II: Majić, Čuljak, Bubalo 3, I. Dedić 1, Pavičić 9, Luburić 2, P. Dodig, Šimić 6, Škrobo 1, Miličević 1, Čuvalo, Pehar 2, Bebek 1, L. Dodig.
Trener: Ivan Džolić.

RK Sloga GV/U: Nevistić 4, Hadžić 4, Hodžić, Jurina, Šenda, Alibegović, Kolak, Boškić 5, Drino, Agić, Halebić 3, Pokvić 3, Sadiković 2, Delić 2, Muratspahić.
Trener: Goran Biljaka.

Isključenja: Izviđač CO II 10 minuta, Sloga 12 minuta.
Sedmerci: Izviđač CO II 1/0, Sloga 3/3.

Izvor:izvidjac.com

Objava Izviđač II u drugom poluvremenu “razbio” Slogu GV/U pojavila se prvi puta na Radio Ljubuški.