Close Menu
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
Facebook X (Twitter) Instagram
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
  • GRANICE
  • KAMERE
  • VAKTIJA
  • OSMRTNICE
  • VRIJEME
  • RADIO
Mostarski.infoMostarski.info
Home » IZMJENA JAVNOG OGLASA O PRODAJI NEIZGRAĐENOG  OSTALOG GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA VLASNIŠTVU I POSJEDU OPĆINE TOMISLAVGRAD PUTEM JAVNOG NADMETANJA – LICITACIJE                 
Tomislavgrad

IZMJENA JAVNOG OGLASA O PRODAJI NEIZGRAĐENOG  OSTALOG GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA VLASNIŠTVU I POSJEDU OPĆINE TOMISLAVGRAD PUTEM JAVNOG NADMETANJA – LICITACIJE                 

29/05/20262 Mins Read
Share
Facebook Twitter Reddit Pinterest Email Bluesky LinkedIn Tumblr VKontakte Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Vrši se izmjena Javnog oglasa o prodaji neizgrađenog  ostalog građevinskog zemljišta u vlasništvu i posjedu Općine Tomislavgrad putem javnog nadmetanja – licitacije objavljenog na web stranici Općine Tomislavgrad dana 21.05.2026. godine te „Dnevnom listu“ dana 22.05.2026. godine na način da se iz javnog oglasa brišu slijedeće nekretnine:                   

– k.č.br.1002/1088 zv.“Lanište, Jaričište, Gola Glava, Kobilovača” u naravi građevinska parcela površine 750 m2 upisana u zk.ul. 825 u K.O. Grabovica kao vlasništvo Općine Tomislavgrad 1/1, kojoj po katastarskom operatu odgovara k.č.br.1002/1088 zv.”Gola Kosa“ u naravi građevinska parcela površine 750 m2 upisana u PLbr. 250 u K.O. Grabovica kao posjed Općine Tomislavgrad 1/1, u svrhu izgradnje stambenog objekta, po početnoj tržišnoj cijeni od 11.175,00 KM,

– k.č.br. 2225/15 zv.“Pašnjak” u naravi građevinska parcela površine 792 m2 upisana u zk.ul. 950 u K.O. SP Kongora kao vlasništvo Općine Tomislavgrad 1/1, kojoj po katastarskom operatu odgovara k.č.br. 2225/15 zv.”Kose“ u naravi građevinska parcela površine 792 m2 upisana u PL br. 20 u K.O. Selište kao posjed Općine Tomislavgrad 1/1, u svrhu izgradnje vikend objekta, po početnoj tržišnoj cijeni od 22.809,60 KM.

IZMJENA JAVNOG OGLASAPreuzmi

Objava IZMJENA JAVNOG OGLASA O PRODAJI NEIZGRAĐENOG  OSTALOG GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA VLASNIŠTVU I POSJEDU OPĆINE TOMISLAVGRAD PUTEM JAVNOG NADMETANJA – LICITACIJE                  pojavila se prvi puta na Općina Tomislavgrad.

tomislavgrad.gov.ba

Preporučeni članci

  • Od danas počinje primjena EES-a, moguća dulja čekanja i zadržavanja na granici
  • Ministar Tadić sudjelovao na  4. međunarodnoj konferenciji posvećenoj radu s darovitom djecom
  • Proslava Uzašašća i blagoslov polja u Dučiću 2026. (foto)
  • Livanjski sir dobio zaštićenu oznaku zemljopisnog podrijetla u EU

Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Email Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Možda Vas zanima

Biometrija i skeneri prvi put na izborima: Hoće li tehnologija zaustaviti krađu?

04/09/2026

BiH otvara konzulat u Splitu za područje od Zadra do Dubrovnika

03/09/2026

POSKOK formirao predmet zbog gradnje HNK Mostar

03/09/2026

Sjednica Vlade HBŽ: Nova ulaganja u civilnu zaštitu, policiju, zdravstvo i obrazovanje

03/09/2026
Najnovije

Završena rekonstrukcija dijela prometnice u Krehin Gracu

04/09/2026

Biometrija i skeneri prvi put na izborima: Hoće li tehnologija zaustaviti krađu?

04/09/2026

Hoće li tehnologija spriječiti krađe na izborima?

04/09/2026

Mostarski info portal vezan za grad Mostar s redovnim informacijama i vijestima za sve građane. Kroz razne kategorije portala čitajte sve što vas zanima iz Mostara i Hercegovine

Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube
Najnovije objave

Završena rekonstrukcija dijela prometnice u Krehin Gracu

Biometrija i skeneri prvi put na izborima: Hoće li tehnologija zaustaviti krađu?

Hoće li tehnologija spriječiti krađe na izborima?

Preporuke
  • Live kamere BiH
  • Hak kamere
  • Osmrtnice Mostar
  • Radio stanice uživo
  • Mostar vrijeme
  • Općine i gradovi
  • Rezultati uživo
Web dizajn i SEO optimizacija by SiaDizajn.ba
  • O nama
  • Saradnja
  • Impressum
  • Kontakt i Saradnja
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Blokator oglasa omogućen!
Blokator oglasa omogućen!
Naša web stranica funkcionira zahvaljujući prikazivanje online oglasa našim posjetiteljima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete isključiti blokator oglasa.