Close Menu
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
Facebook X (Twitter) Instagram
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
  • GRANICE
  • KAMERE
  • VAKTIJA
  • OSMRTNICE
  • VRIJEME
  • RADIO
Mostarski.infoMostarski.info
Home » Izmjena Javnog oglasa o prodaji neizgrađenog ostalog građevinskog zemljišta u vlasništvu i posjedu Općine Tomislavgrad putem licitacije
Tomislavgrad

Izmjena Javnog oglasa o prodaji neizgrađenog ostalog građevinskog zemljišta u vlasništvu i posjedu Općine Tomislavgrad putem licitacije

30/05/20262 Mins Read
Share
Facebook Twitter Reddit Pinterest Email Bluesky LinkedIn Tumblr VKontakte Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Vrši se izmjena Javnog oglasa o prodaji neizgrađenog ostalog građevinskog zemljišta u vlasništvu i posjedu Općine Tomislavgrad putem javnog nadmetanja – licitacije objavljenog na web stranici Općine Tomislavgrad dana 21.05.2026. godine te „Dnevnom listu“ dana 22.05.2026. godine na način da se iz javnog oglasa brišu slijedeće nekretnine:

– k.č.br.1002/1088 zv.“Lanište, Jaričište, Gola Glava, Kobilovača” u naravi građevinska parcela površine 750 m2 upisana u zk.ul. 825 u K.O. Grabovica kao vlasništvo Općine Tomislavgrad 1/1, kojoj po katastarskom operatu odgovara k.č.br.1002/1088 zv.”Gola Kosa“ u naravi građevinska parcela površine 750 m2 upisana u PLbr. 250 u K.O. Grabovica kao posjed Općine Tomislavgrad 1/1, u svrhu izgradnje stambenog objekta, po početnoj tržišnoj cijeni od 11.175,00 KM,

– k.č.br. 2225/15 zv.“Pašnjak” u naravi građevinska parcela površine 792 m2 upisana u zk.ul. 950 u K.O. SP Kongora kao vlasništvo Općine Tomislavgrad 1/1, kojoj po katastarskom operatu odgovara k.č.br. 2225/15 zv.”Kose“ u naravi građevinska parcela površine 792 m2 upisana u PL br. 20 u K.O. Selište kao posjed Općine Tomislavgrad 1/1, u svrhu izgradnje vikend objekta, po početnoj tržišnoj cijeni od 22.809,60 KM.

Download (PDF, Unknown)

Općina Tomislavgrad

Objava Izmjena Javnog oglasa o prodaji neizgrađenog ostalog građevinskog zemljišta u vlasništvu i posjedu Općine Tomislavgrad putem licitacije pojavila se prvi puta na Tomislav City.

tomislavcity.com

Preporučeni članci

  • POGLEDAJTE novi Raspored franjevaca u Hercegovini
  • Fra Gabrijel Mioč u rodnoj Šujici proslavio 60. obljetnicu svećeničkog ređenja
  • Uskoro moderan dječji vrtić na Kupresu: Kapacitet za 70 mališana, u planu i jaslička skupina
  • Gorski spašavatelji Splita i HBŽ s Dinare spasili dva planinara

javni oglas licitacija općina tomislavgrad
Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Email Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Možda Vas zanima

Zbog bruceloze Kupres razmatra privremenu zabranu ispaše

04/09/2026

Biometrija i skeneri prvi put na izborima: Hoće li tehnologija zaustaviti krađu?

04/09/2026

BiH otvara konzulat u Splitu za područje od Zadra do Dubrovnika

03/09/2026

POSKOK formirao predmet zbog gradnje HNK Mostar

03/09/2026
Najnovije

Voditelj betonare i administrativno-računovodstvenih poslova

04/09/2026

Zbog bruceloze Kupres razmatra privremenu zabranu ispaše

04/09/2026

Obnavlja se dvorana: 750.000 KM za parket, otvore i tribine

04/09/2026

Mostarski info portal vezan za grad Mostar s redovnim informacijama i vijestima za sve građane. Kroz razne kategorije portala čitajte sve što vas zanima iz Mostara i Hercegovine

Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube
Najnovije objave

Voditelj betonare i administrativno-računovodstvenih poslova

Zbog bruceloze Kupres razmatra privremenu zabranu ispaše

Obnavlja se dvorana: 750.000 KM za parket, otvore i tribine

Preporuke
  • Live kamere BiH
  • Hak kamere
  • Osmrtnice Mostar
  • Radio stanice uživo
  • Mostar vrijeme
  • Općine i gradovi
  • Rezultati uživo
Web dizajn i SEO optimizacija by SiaDizajn.ba
  • O nama
  • Saradnja
  • Impressum
  • Kontakt i Saradnja
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Blokator oglasa omogućen!
Blokator oglasa omogućen!
Naša web stranica funkcionira zahvaljujući prikazivanje online oglasa našim posjetiteljima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete isključiti blokator oglasa.