IPAK BEZ VELIKOG SLAVLJA U NAPULJU: Salernitana na kraju utakmice spriječila podizanje pehara! (VIDEO)

Nogometaši Napolija nisu uspjeli iskoristiti poraz Lazija ranije danas od Intera i pobjedom osigurali matematički naslov prvaka prvi put nakon 33 godine!

Momčad koju vodi Luciano Spalletti remizirala je na stadionu “Diego Armando Maradona” sa Salernitanom, a utakmica je završila 1-1.

Moje s prvim golom u dresu domaće momčadi prednost je donio Matias Olivera u 62. minuti, nakon ubačaja Raspadorija iz kornera. No, to ga nije pretvorilo u heroja jer njegova momčad do kraja nije ostvarila povijesnu pobjedu.

Napolitanci su nastavili s napadima i nakon stečene prednosti imali su nekoliko prilika dvojice najboljih Nogometaša Viktora Osimena i Hvice Kvarackelija, no iskusni Guillermo Ochoa bio je sjajan na golu.

Domaći su napadali, ali u 84. minuti presjekao ih je Senegalac Boulaye Dia koji je preciznim udarcem pronašao minimalan prostor za sebe. izjednačilišokiravši tako domaće navijače koji su već bili spremni za veliko slavlje.

Ubrzo je Kvarackelia imao priliku okruniti sjajnu akciju svoje momčadi i ponovno dovesti svoju momčad u vodstvo te ozvaničiti naslov, no Ochoa se opet ispriječio na putu. Nijedan napad do kraja utakmice nije urodio plodom pa će igrači i navijači Napolija morati još malo pričekati na naslov koji je izvjestan s obzirom da imaju čak 18 bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Lazio.

No, vidjelo se kolika je želja za slavljem danas na stadionu koji nosi ime vjerojatno najveće legende kluba.