HNK Neum uvjerljivom pobjedom slavio protiv HNK Višići

Seniori HNK Neum odigrali su fantastičnu utakmicu protiv HNK Višići koja je završila s rezultatom 6:2.

Odlična utakmica za HNK Neum, pogotovo u prvom poluvremenu u kojem su postigli 3 pogotka, a dva od njih su bila plod brze tranzicije od golmana.

U nastavku utakmice u prvom dodiru s loptom poentirao je 16-godišnji Marko Previšić za 4:0. U nastavku utakmice HNK Neum je postigao još 2 pogotka i primio 2, te je konačni rezultat bio 6:2.

Uz odličnu igru igrača tu je i pohvalan podatak da je HNK Neum imao čak 6 različitih strijelaca: Lovrića, Macu, Šutala, Previšića, Sentića i Matića.

U nedostatku nekoliko igrača na poziciji stopera igrao je Mato Čamo, inače trener u školi nogometa i registrirani nogometaš za ovakve potrebe, a odigrao je vrhunsko prvo poluvrijeme.

“Ekipi iz Višića se zahvaljujemo na fer i korektnoj igri i ponašanju, te im želimo puno sreće u nastavku prvenstva.”, poručuju iz HNK Neum.