Gruđanke rutinski protiv Mire

U 15. kolu BH Telecom Premijer lige rukometašice Gruda ugostile su ekipu ŽRK Mira iz Prijedora i slavile rezultatom 41:31 (24:13).

Prvih nekoliko minuta utakmice je proteklo u ispitivanju snaga i izjednačenoj igri i rezultatu. Tako je zadnje izjednačenje bilo kod rezultata 2:2. Nakon toga grudske rukometašice prave prednost koja je iz minute u minutu povećavana do maksimalnih +13, da bi na poluvremenu bila smanjena na +11 (24:13).

Kombinirana domaća postava koja je nastupila u 2.poluvremenu je igrala dosta promjenjivo, ali je prednost od 10-ak golova uglavnom održavana tijekom cijelog drugog poluvremena.

Uglavnom , Gruđanke su ostvarile još jednu uvjerljivu pobjedu do koje su došli rutinskom igrom i kojom su ostali na vodećem mjestu prvenstvene ljestvice uz maksimalnih 14 pobjeda iz isto toliko utakmica.

Čestitke našim curama na još jednoj pobjedi, a gošćama zahvaljujemo na korektnoj igri i želimo puno sreće u nastavku prvenstva.

Idućeg vikenda HRK Grude gostuje na Ilidži.

HRK Grude – ŽRK Mira Prijedor 41:31 (24:13)