FOTO | Seniori HNK Neum gostovali kod HNK Sloga u Uskoplju

Seniori HNK Neum jučer su gostovali kod HNK Sloga u Uskoplju.

U odličnoj utakmici protiv HNK Sloga Uskoplje poraženi su s rezultatom 4-2. HNK Neum je odlično ušao u utakmicu, postigli su pogodak za 0-1 koji je neopravdano poništen.

Nakon prvih 25 minuta igre Sloga postiže pogodak za 1-0 ,a HNK Neum se ekspresno vraća golom kapetana Šutala na asistenciju Mace.

U tim trenutcima opet prave šanse i radime pritisak, te nakon jednog njihovog kornera igrač domaćih ostaje sam i istrčava kontru preko 50 metara i postiže pogodak za 2-1.

U drugom poluvremenu čista šansa za poravnanje koju ima Mace i brani je golman domaćih, nakon koje za nekoliko minuta rade kontru za 3-1. U 74 minuti HNK Neum postiže pogodak preko Mace nakon centaršuta Matića za 3-2 i rade potpuni pritisak za poravnanje, no domaćini ipak dolaze do konačnih 4-2.

“Domaćinu se želimo zahvaliti na gostoprimstvu i čestitamo na pobjedi i puno sreće u nastavku prvenstva, a našim igračima čestitke na muškoj utakmici danas u Uskoplju i poruka da idemo dalje nastavit raditi.”, poručuju iz HNK Neum.