(FOTO) Novi premijerligaš odigrao neriješeno protiv niželigaša

FK Sloga je u okvriu pripremnih utakmica odigrala susret protiv ekipe FK Sutjeska. Konačan rezultat utakmice glasio je 1:1.

Sloga je povela eurogolom iz slobodnog udarca, a strijelac majstorije bio je Staša Bastić. Bastić je matirao Pajevića sa čak 30 metara udaljenosti od gola.

U nastavku utakmice Sloga je imala još tri odlične šanse, ali pogodaka nije bilo. Pred sam finiš prvog dijela stigla je kazna, a strijelac za Sutjesku bio je Nikola Mojović koji je izjednačio na 1:1.

U drugom poluvremenu nije bilo većih prilika osim na otvaranju istog kada je Krnojelac odlično odbranio udarac Starčevića, te je ostalo 1:1.

U sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena viđeni su čak i crveni kartoni, a njih su opravdano dobili Krnojelac i Milanović koji nisu mogli smiriti strasti.

Za ekipu Sloge u prvom poluvremenu su igrali: Trako, Šaula, Radaković, Hasanbegović, Dadić, Đorić, Zajić, Bastić, Stevanović, Janković i Hrustanović.

Za Sutjesku su igrali: Milutinović, Obrenović, Mihajlović, Ateljević, N. Mojović, Pljevaljčić, Danilović, D.Mojović, Dačević i Radović.

U drugom poluvremenu su igrali: Dabić, Čolić, Milanović, Ristić, Kujundžić, Bilal, Radić, Božić, Milaković, Jašarević, Starčević u dresu Sloge.

Sa druge strane za ekipu iz Foče su igrali: rnojelac, O.Mojović, Ristanović, Sekulić, M.Ivanović, Ristović, Pavlović, Vladičić i Stanić.