EUROPSKA LIGA: Egeštejn raspoložen, TSC slab, petarda Bundeslige! (VIDEO)

Nogometaši TSC-a uvjerljivo su poraženi od Freiburga rezultatom 5:0 u 4. kolu grupne faze Europske lige. Ovaj put bundesligaš je od početka nametnuo ritam i nije popuštao do kraja.

Nijemci su već u 4. minuti imali izvrsnu priliku. Ilić je uspio zaustaviti Hellera u situaciji 1 na 1. Opet čuvar mreže spašava gostujuću momčad u 9. minuti.

Freiburg je inicijativu okrunio u 24. minuti. Egestein je zaposlen mladi veznjak Rela za 1:0 protiv Topolčana.

Spomenuti veznjak tada je bio u ofsajdu, iako ga je Ilić spasio. U 38. minuti Freiburg je mogao povisiti na 2:0. Raspoloženi Rel opet je bio u glavnoj ulozi. Pogodio je vratnicu nakon šuta i Griffa u kontri. S 1:0 otišlo se na odmor jer je Antonić u sudačkoj nadoknadi blokirao Sildilija.

TSC najbolju priliku propušta u 48. minuti. Udarac Ćirkovića zaustavio je Atubola. To je kasnije kaznio Freiburg. Za 2:0 pogodio je u 56. minuti Egestein uz dodatak Griffa.

Nakon 13 minuta drugog, Freibug je postigao treći pogodak. Strijelac je bio u 69. minuti Weishaupt.

Tada su Nijemci povisili na 4:0. Drugu asistenciju upisao je Egestein s 1 golom, sada je dodao Adamu u 80. minuti.

U nadoknadi je bilo 5:0 za momčad iz istoimenog grada. Japanski reprezentativac Ritsu Doan pogodio je za postavljanje konačnog rezultata.

Freiburg-TSC 5:0 (1:0)