Close Menu
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
Facebook X (Twitter) Instagram
Mostarski.infoMostarski.info
  • Crna Hronika
  • Sport
  • Oko nas
    • Mostar
    • Čapljina
    • Čitluk
    • Grude
    • Konjic
    • Livno
    • Ljubuški
    • Neum
    • Posušje
    • Prozor-Rama
    • Stolac
    • Tomislavgrad
  • Magazin
    • Kultura
    • Biznis
    • Geek
    • Zanimljivosti
    • Obavijesti
  • Turizam
    • Znamenitosti
    • Istaknuti Mostarci
    • Manifestacije
  • Info
    • Osmrtnice Mostar
    • Granični prelazi kamere BiH
    • Servisne informacije
    • Live kamere BiH
    • Vrijeme u Mostaru
    • Vaktija Mostar
    • Radio stanice
    • Rezultati uživo
  • GRANICE
  • KAMERE
  • VAKTIJA
  • OSMRTNICE
  • VRIJEME
  • RADIO
Mostarski.infoMostarski.info
Home » Dom zdravlja Ljubuški: Potpisana 3 nova ugovora za nabavku medicinske opreme i druge opreme za realizaciju planiranih projektnih aktivnosti RISE UP projekta
Ljubuški

Dom zdravlja Ljubuški: Potpisana 3 nova ugovora za nabavku medicinske opreme i druge opreme za realizaciju planiranih projektnih aktivnosti RISE UP projekta

20/01/20251 Min Read
Share
Facebook Twitter Reddit Pinterest Email Bluesky LinkedIn Tumblr VKontakte Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Javna ustanova Dom zdravlja Ljubuški, sukladno terminskom planu, nastavlja sa realizacijom projektnih aktivnosti u sklopu RISE-UP projekta prekogranične suradnje iz Programa Interreg IPA CBC Croatia-Bosnia and Herzegovina-Montenegro.

Nakon provedenih postupaka javne nabave po PRAG procedurama, u mjesecu siječnju su potpisani ugovori o nabavci:- 3D ortopana kojim će se značajno poboljšati kvaliteta dijagnostike bolesti usta i zuba,- PACS sustava, odnosno programa za evidentiranje, pohranjivanje i distribuciju radioloških slika i dijagnostičkih monitora koji će omogućiti bolju i kvalitetniju analizu radioloških i mamografskih snimaka,- Putničkog automobila za patronažnu službu koji će koristiti naši djelatnici, koji će početi pružati nove usluge preko patronažne službe.Ukupna vrijednost navedene opreme, prema ponudama i potpisanim ugovorima iznosi 208.734,00KM (s uključenim PDV-om), a 85% sredstava su financijska sredstva Europske unije.Isporuku ove opreme, kao i opreme i ranije potpisanog ugovora očekujemo najdalje do kraja prvog izvještajnog razdoblja projekta, odnosno sredine veljače 2025. godine.

Uprava JU DZ Ljubuški

Objava Dom zdravlja Ljubuški: Potpisana 3 nova ugovora za nabavku medicinske opreme i druge opreme za realizaciju planiranih projektnih aktivnosti RISE UP projekta pojavila se prvi puta na RADIO LJUBUŠKI.

radioljubuski.ba

Preporučeni članci

  • Ljubuški: Humanitarno šišanje “Srcem za potrebite”
  • VIDEO U Ljubuškom predstavljena knjiga o Andriji Artukoviću: “Vrijeme je da se raskrinka lažna povijest”
  • Ljubuški: Raspored sv. misa i obreda kroz Veliko trodnevlje i za Uskrs u župama
  • Odigran odbojkaški susret između odbojkaškog kluba “Libero” Ljubuški i OK Makarska

Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Email Telegram WhatsApp Threads Copy Link

Možda Vas zanima

Ljubuški: Obavijesti osnovnih i glazbene škole

04/09/2026

Povjerenje se nastavlja – Koncern Agram i dalje generalni sponzor RK Izviđač Agram

04/09/2026

Gradsko vijeće: Usvojen rebalans proračuna te odluke o potporama za učenike i studente

03/09/2026

Gradonačelnik Markotić potpisao ugovor od 300.000 eura potpore Vlade RH za izgradnju novog vatrogasnog doma

02/09/2026
Najnovije

Stručni savjetnik za komunikacije, Voditelj pisarnice-stručni saradnik …

04/09/2026

Počinje nova školska godina: Objavljen raspored dolaska učenika OŠ Ivana Mažuranića Posušje

04/09/2026

Pusta sela, a ulice preuzeli radnici iz Nepala: Veliki preokret na granici s BiH

04/09/2026

Mostarski info portal vezan za grad Mostar s redovnim informacijama i vijestima za sve građane. Kroz razne kategorije portala čitajte sve što vas zanima iz Mostara i Hercegovine

Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube
Najnovije objave

Stručni savjetnik za komunikacije, Voditelj pisarnice-stručni saradnik …

Počinje nova školska godina: Objavljen raspored dolaska učenika OŠ Ivana Mažuranića Posušje

Pusta sela, a ulice preuzeli radnici iz Nepala: Veliki preokret na granici s BiH

Preporuke
  • Live kamere BiH
  • Hak kamere
  • Osmrtnice Mostar
  • Radio stanice uživo
  • Mostar vrijeme
  • Općine i gradovi
  • Rezultati uživo
Web dizajn i SEO optimizacija by SiaDizajn.ba
  • O nama
  • Saradnja
  • Impressum
  • Kontakt i Saradnja
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Blokator oglasa omogućen!
Blokator oglasa omogućen!
Naša web stranica funkcionira zahvaljujući prikazivanje online oglasa našim posjetiteljima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete isključiti blokator oglasa.