Brotnju i Neumu po bod iz utakmice 4. kola

Na Gradskom stadionu Bare, u okviru 4. kola Druge lige NS FBiH – skupina Jug, nogometaši HNK Brotnjo i HNK Neum odigrali su 1:1. Oba pogotka u današnjoj utakmici postignuta su u prvom poluvremenu, dok su u nastavku obje momčadi imale nekoliko lijepih prigoda za postizanje pogotka, ali rezultat se nije mijenjao.

Domaću momčad u vodstvo je doveo Luka Ćorić, a pogodak za izjednačenje postigao je Stipe Vujnović. Spomenuti pogoci postignuti su u prvom poluvremenu, dok je u nastavku jako malo nedostajalo za nove pogotke. Primjerice, Franjo Vrljić nakon kornera pogodio je vratnicu, dok je vratar Brotnja Vanja Džidić obranio jedanaesterac Juri Lovriću.

Brotnju je ovo prvi remi u novoj sezoni, nakon dvije uvodne pobjede.

The post Brotnju i Neumu po bod iz utakmice 4. kola appeared first on Općina Čitluk.