Brotnjo vodilo na poluvremenu, Mostar SG preokrenuo u nastavku

MNK Brotnjo poražen je sinoć na domaćem parketu u utakmici osmog kola Premijer futsal lige BiH. Unatoč dobrom prvom poluvremenu Brotnjo je pretrpjelo sedmi poraz u sezoni, a pobjedu u sinoćnjem susretu slavio je FC Mostar SG Staklorad rezultatom 6:3.

Josip Šarac, junior MNK Brotnjo, doveo je domaću momčad u vodstvo na samom početku utakmice, a pogodak za izjednačenje u 5. minuti postigao je Kristijan Rodin. Novo vodstvo Brotnju sredinom prvog poluvremena donio je Petar Milićević, dok je Josip Šarac u 14. minuti postigao pogodak za 3:1.

Nakon dobrog prvog poluvremena domaće momčadi, višestruki prvak države u nastavku je preokrenuo rezultat i slavio pobjedu. Strijelci za momčad Brazilca Alexandrea de Souze u drugom poluvremenu bili su Bilal Jelić, Marijo Aladžić, Meldin Podrug, Kristijan Rodin i Nermin Kahvedžić.

Već u srijedu momčad trenera Kristijana Vučića očekuje nova utakmica pred domaćom publikom. U okviru Kupa u Čitluku će gostovati MNK Bubamara Cazin.

The post Brotnjo vodilo na poluvremenu, Mostar SG preokrenuo u nastavku appeared first on Općina Čitluk.