Brotnjo slavilo pobjedu nakon pogotka u završnici

U utakmici 8. kola Druge lige FBiH – skupina Jug nogometaši HNK Brotnjo jučer su na domaćem travnjaku svladali HNK Sloga 3:2.

Brotnjo je povelo u 53. minuti pogotkom Josipa Ereiza, a deset minuta kasnije Luka Ćorić postigao je pogodak za 2:0, no Sloga se brzo vratila u utakmicu. Aid Zukanović smanjio je na 2:1 u 69., dok je Armin Abazović izjednačujući pogodak postigao u 71. minuti.

Pogodak za pobjedu domaće momčadi u završnici utakmice postigao je Danijel Mijatović.

Nakon osmog kola, HNK Brotnjo je trećeplasirana momčad lige i već u srijedu nas očekuje lokalni derbi između NK Međugorje i HNK Brotnjo. Međugorje je u osmom kolu svladalo Turbinu u Jablanici 4:0 pogocima Kristijana Stanića, Borisa Pandže, Marina Sabljića i Luke Bencuna te nas zasigurno očekuje zanimljiv ligaški ogled.

Početkom kolovoza Međugorje i Brotnjo susreli su se u Kupu HNŽ, a nakon što je utakmica završila 1:1 prolaz dalje Brotnjo je izborilo s bijele točke.

The post Brotnjo slavilo pobjedu nakon pogotka u završnici appeared first on Općina Čitluk.