Brotnjo odličnu u prvom proljetnom nastupu na Barama

HNK Brotnjo danas je na svom stadionu, u okviru 18. kola Druge lige NS FBiH, došao do uvjerljive pobjede nad HNK Rama. Čitlučani su u prvom proljetnom nastupu na Barama slavili rezultatom 4:0 i upisali tri nova boda.

Pogotkom u 20. miutu momčad trenera Mateja Rozića u vodstvo je doveo Josip Ereiz, dok je na 2:0 u 43. minuti povisio Luka Ćorić. Zvonimir Krtalić u 80. minuti postigao je pogodak za 3:0, dok je Arsim Gaši pred sami kraj utakmice postavio konačnih HNK Brotnjo – HNK Rama 4:0.

Nakon osamnaest odigranih kola HNK Brotnjo je četvrtoplasirana momčad lige, a u sljedećem će kolu gostovati u Neumu.

The post Brotnjo odličnu u prvom proljetnom nastupu na Barama appeared first on Općina Čitluk.