Brotnjo i Rama odigrali neriješeno 2:2

HNK Brotnjo-Čitluk i HNK Rama remizirali su jučer u drugom kolu Druge lige FBiH – skupina Jug odigravši u Čitluku 2:2.

Renato Skoko postigao je lijep pogodak u 26. minuti i doveo Brotnjo u vodstvo. Izjednačujući pogodak za Ramu u 58. minuti postigao je Josip Ivić, a novu prednost domaćoj momčadi pogotkom u 74. minuti donio je Ivan Ferenc. Desetak minuta prije kraja utakmice za konačnih 2:2 pogodio je Bruno Ramljak.

Momčadi HNK Brotnjo i HNK Rama susrele su se i prije početka ligaške sezone. U nedavnom finalu Kupa HNŽ slavila je Rama rezultatom 2:1.

HNK Brotnjo: D. Milićević, Ivanković, Soldo (od 65. I. Prusina), Turudić, Prskalo (od 65. Sušac), Ilić, Skoko, J. Prusina, Beljo (od 74. M. Milićević), Ferenc, Eriez (od 65. Galić).

HNK Rama: Kaltak, F. Baketarić (od 84. Juričić), Jeličić, Lončar (od 84. Jeličić), Petrović, Ivić (od 89. Rotim), Dedić, Zadrić, S. Baketarić (od 60. Ramljak), L. Budimir, M. Budimir.

The post Brotnjo i Rama odigrali neriješeno 2:2 appeared first on Općina Čitluk.