Boksači Ljubuškog nastupili u Mostaru

U petak i subotu 24. i 25.11.2023.godine u Mostaru je održano Pojedinačno prvenstvo Federacije Bosne i Hercegovine u Olimpijskom boksu. U sklopu Pojedinačnog prvenstva održan je i memorijalni turnir Adis Jahić. Boksački klub Ljubuški predstavila su tri boksača: Ivan Herceg, Josip Bandur i Marko Mihaljević. Ivan Herceg i Josip Bandur natjecali su  se na Pojedinačnom prvenstvu, a  Marko Mihaljević  na Memorijalnom turniru protiv boksača Amnina Omerike iz Mostara.

Josip Bandur i Marko Mihaljević su odlukom sudaca izgubili borbu, a Ivan Herceg je došao do finala i pobijedio boksača iz Brčkog, te tako osvojio prvo mjesto i postao prvak u svojoj kategoriji.