ABA LIGA: Oporavak od Krke, FMP na krilima novaka i Stepanovića preživio još jednu dramu!

Košarkaši FMP-a upisali su prvi trijumf u novoj sezoni ABA lige. Nakon još jedne neizvjesne utakmice svladali su Cibonu u Zagrebu s 93:89.

Beograđani su vodili minimalno tijekom prve četvrtine.

U drugom su se ekipe izmjenjivale u prednosti. Prije poluvremena Zagrepčani su imali +6. S +8 se otišlo na odmor.

Aranitović i Proleta imali su po 11 poena. Isti Besson i Stepanović s druge strane.

FMP raste u drugom poluvremenu i dolazi do +6. Zadržali su prednost i do posljednje dionice. U 4/4 obje su momčadi bile izjednačene.

Momčad Nenada Stefanovića spustila je +9 u posljednjih minutu i pol pa je bila dramatična završnica. Subotić je tada bio pribran iz penala i doneo trijumf timu iz Železnika.

Rookie Besson predvodio je Panthere s 22 poena dok je Stepanović imao 21. U momčadi Cibone Stein je imao 18 poena.

U sljedećem kolu FMP očekuje srpski duel kada će dočekati Megu. Cibona u subotu gostuje kod Partizana.