Protiv Sloge nastavljen pobjednički niz Gruđanki

Prva četvrtina utakmice je protekla u izjednačenoj igri i rezultatu. Domaće igračice su utakmicu otvorile dosta neučinkovito u napadu, a obrana je bila jako loša tako da su gošće uspjele održavati rezultat aktivnim sve do 18. minute kad je bilo 10:10. Od tada Gruđanke kreću sa pojačavanjem tempa i boljom igrom u oba smjera pa do kraja poluvremena postižu 10 golova, a primaju samo 3. čime je praktički utakmica bila riješena.

U drugom poluvremenu prigodu dobivaju sve igračice domaće ekipe i sjajno je iskorištavaju. Ne samo da najmlađe Gruđanke uspijevaju održati prednost nego je i povećavaju. Bilo je dosta lijepih akcija i poteza, a 10 grudskih rukometašica se upisalo u listu strijelkinja večeras.

Ovom pobjedom grudske rukometne kraljice su zadržale vodeće mjesto na prvenstvenoj ljestvici sa punim učinkom od 13 pobjeda iz isto toliko utakmica.

Idući vikend je slobodan što se tiče prvenstvenih utakmica, ne igra se kolo, a nakon toga naše cure još jednom ove zime putuju u daleku Dubicu.

Velike čestitke našim curama i trenerici na večerašnjoj pobjedi, a našim gošćama hvala na korektnoj igri i puno sreće u nastavku prvenstva.

HRK Grude – ŽRK Sloga 2013 Uskoplje/Gornji Vakuf  40:25(20:13)
Gradska dvorana Bili brig Grude
Gledatelja:100
Suci: Mešić/Mešić (Sarajevo)
Nadzornik: Dario Šimić (Mostar)

HRK Grude:

Martina Šumelj, Matea Šumelj 2, Ivana Alpeza 3, Anja Boban 6, Teodora Petković 4, Mia Lugonjić 2, Lea Bošnjak 6, Ina Džidić, Milena Vujisić, Petra Sesar, Karla Lovrić 7, Barabara Karačić 1, Marija Brakić, Ana Vukoja 1, Gabriela Rašić, Jovana Ilić 8
Trenerica: Zlata Zubac
Sedmerci:7(5)
Isključenja: 10 min

ŽRK Sloga 2013:

Sarah Hadžiabulić 1, Elna Gudić, Ema Dadić 4, Ema Jareb, Aida Abazović, Dalila Abazović 8, Esma Pokvić 3, Zahida Zajmović 5, Nejra Hajrić, Šejla Kasumović 1, Naida Milanović, Irma Milanović, Marijana Sorak 3

Trener: Fuad Mahmutović
Sedmerci: 5(2)
Isključenja: 12 min protiv sloge nastavljen pobjednički niz gruđanki protiv sloge nastavljen pobjednički niz gruđanki protiv sloge nastavljen pobjednički niz gruđanki protiv sloge nastavljen pobjednički niz gruđanki protiv sloge nastavljen pobjednički niz gruđanki protiv sloge nastavljen pobjednički niz gruđanki protiv sloge nastavljen pobjednički niz gruđanki protiv sloge nastavljen pobjednički niz gruđanki protiv sloge nastavljen pobjednički niz gruđanki

Post Protiv Sloge nastavljen pobjednički niz Gruđanki je prvi puta viđen na Grude Online.