back to top

Matan d.o.o raspisao natječaj za više radnih mjesta

Ako ste upravo završili srednju školu ili faks i tražite posao, kod nas prethodno radno iskustvo nije obvezno.

Zbog stalnog povećanja obima poslovanja u potrazi smo za kolegama i kolegicama za niže navedena radna mjesta:

FAKTURNI ODJEL

Zaduženja

  • Fakturiranje i izrada otpremnih dokumenata
  • Kontrola ovjere dokumentacije
  • Ostali administrativni poslovi u domenu fakturnog odjela

REFERENT U PRODAJI

Zaduženja:

  • Prijedlog raspisa robe za ključne kupce , koristeći se izvještajima o prodaji i zalihi proizvoda iz baze naših kupaca
  • Ažuriranje sezonskih planograma po prodajnim mjestima

ASISTENT U PRODAJI I MARKETINGU

Zaduženja:

  • Marketinške aktivnosti s ključnim kupcima (katalozi ,TNC-ovi te ostale aktivnosti za unapređenje prodaje)
  • Korespodencija s kupcima (ulistavanje novih proizvoda, ponude i ostalo)
  • Svakodnevni kontakti s putnicima i supervizorima prodaje
  • Analize prodaje

Od Vas očekujemo:

  • Pozitivnu energiju i inicijativu na poslu
  • Da želite učiti i razvijati se na ovim poslovima

MJESTO RADA:

  • Sjedište firme Matan d.o.o. Grude, Višnjica bb

Nudimo Vam rad u firmi koja raste, edukaciju u poslu uz iskusne kadrove te adekvatna primanja i mogućnost stalnog zaposlenja.

Svoje životopise nam pošaljite e-mailom na adresu: info@matan.eu

Natječaj ćemo držati otvorenim do 20.06.2023.

Vaš MATAN

PR članak!

Post Matan d.o.o raspisao natječaj za više radnih mjesta je prvi puta viđen na Grude Online.

www.grude-online.info

Popularno danas