LMZ Grude: Odigrane utakmice drugog kola skupine “A”

U srijedu je na Sportskom centru u Grudama odigrano pet susreta LMZ općine Grude 2023.

Prvo su odigrane dvije utakmice juniora, Donji Mamići protiv Ružića te Drinovci protiv Pocrta.

Donji Mamići su sa 7:0 svladali ekipu Ružića, tri pogotka je zabio Ivan Biloš, dva Andrej Leko te po jedan Marin Alpeza i Ivan Alpeza. U drugoj utakmici juniora Drinovci su sa 10:0 bili bolji od Pocrta. Ivan Majić zabio je 6 pogodaka, Ante Šimić dva,  Marin Čale i Karlo Grubišića po jedan pogodak.

Nakon juniora uslijedile su utakmice drugog kola skupine A.

U prvom susretu seniora sastali su se Dragićina i Sovići Donji. Sovići su bolje otvorili susret te na poluvremenu vodili 4:0. U drugom dijelu Dragićina se pokušala vratiti, ali bezuspješno. Konačni rezultat glasi 7:4 za Soviće. Za Soviće po dva pogotka zabili su Zdravko Čuljak, Damjan Kozina i Ante Grizelj te jedan Luka Vlašić. Za Dragićinu dva pogotka Vinko Palac i po jedan Darko Palac i Toni Jelonjić.

Nakon njih na teren su izašle ekipe Pocrte i Drinovci 1. Pocrte su u 19. minuti povele preko Tomislava Spajića, a na polovici drugog dijela, Grgo Ravlić izjednačio je na 1:1. U 39. minuti Drinovci dolaze do vodstva preko Josipa Pandžića i zatim dvije sekunde prije kraja Stipe Spajić postavlja konačni rezultat 2:2.

U posljednjoj utakmici sastali su se Grude Zapad i Donji Mamići. U odličnoj utakmici s puno sjajnih prilika i asistencija i na jednoj i drugoj strani, završila je bez pogodaka.

Liga se nastavlja u četvrtak 27.07. a raspored je sljedeći:

19:00 Tihaljina – Grude Boboška (Juniori)
19:45 Gorica-Sovići – Pocrte (Juniori)
20:30 Tihaljina – Drinovci 2
21:30 Gorica – Pešija
22:30 Ružići – Grude Centar

lmz grude: odigrane utakmice drugog kola skupine “a”

Post LMZ Grude: Odigrane utakmice drugog kola skupine “A” je prvi puta viđen na Grude Online.