Gruđanke pobjedom uspješno otvorile novu sezonu

Na otvaranju ovogodišnje BH Telecom Premijer lige, naše cure su ostvarile pobjedu na gostovanju u  Cazinu.

Prvih 10-ak minuta igre je prošao u ispitivanju snaga, izjednačenoj igri i rezultatu (5:5) da bi Gruđanke sljedećih 10 minuta odigrale bolje i imale prednost do 3 gola. Domaće igračice se ipak vraćaju i u 23.minuti rezultat je glasio 12:12. Od tog trenutka gošće pojačavaju tempo i počinju stvarati i povećavati svoju prednost, koja je do kraja poluvremena narasla na 4 gola.

Domaće igračice su držale priključak i u prvih nekoliko minuta drugog poluvremena, ali nakon 35.minute je došla do izražaja bolja spremnost gošći koje su držale dosta jak tempo koji domaća ekipa jednostavno nije mogla pratiti. Na kraju zaslužena pobjeda aktualnih prvakinja BiH, ekipe HRK Grude.

Ovom prigodom želimo naglasiti da je utakmica odigrana u sjajnom ozračju uz veoma bučno, ali korektno navijanje domaćih gledatelja.

Želimo zahvaliti domaćoj ekipi na fer i sportskoj igri, ali i vodstvu OŽRK Krajina na izuzetnom gostoprimstvu za naše cure koje su se u Cazinu i motelu Stovrela gdje su bile smještene, osjećale kao kod kuće. Trudit ćemo se uzvratiti istom mjeru pri dolasku Cazinjanki u Grude.

Našim curama čestitke na dobroj igri i sigurnoj pobjedi.

OŽRK Krajina Cazin – HRK Grude 25:41(14:18)
Sportska dvorana Cazin
Gledatelja 200
Suci: Nedim Lipa (Sarajevo) i Adnan Muhtarević (Živinice)
Nadzornik: Alija Hasić (Tuzla)

OŽRK Krajina

Merjem Burzić, Lejla Mustedanagić, Marija Gligorević, Jasmina Begić 2, Adelisa Hušić 3, Azra Topčić 13, Minela Prošić 4, Dženita Dautović, Dragica Gligorević 2, Dalila Ramić, Ema Škrijelj, Hafeza Mušić, Nejra Huremagić, Inasa Porčić, Jasmina Durdžić, Džana Nuihić 1.

Trener: Ermin Pajić
Sedmerci: 3(3)
Isključenja:8 min

HRK Grude

Dragana Vukosavljević, Gabriela Rašić, Matea Šumelj 7, Nina Marić, Iva Martinović, Ivana Alpeza, Ema Jareb, Teodora Petković 6, Mia Lugonjić 8, Lea Bošnjak 1, Petra Sesar, Karla Lovrić 4, Lucija Vistorop 1, Ana Petrović 14, Marija Brakić, Zahida Zajmović.

Trenerica : Zlata Zubac
Sedmerci:6(4)
Isključenja: 12 min

DO KRAJA ZAJEDNO!!!

hzrk-grude.com

Post Gruđanke pobjedom uspješno otvorile novu sezonu je prvi puta viđen na Grude Online.